Корзина
194 отзыва
Перед оплатой по WayForPay уточните наличие товара.
+38(099)236-58-80

Магазин пчеловодства "Пасека"

Обогреватель для улья

  Обогреватель для улья
Под заказ, 2 дня

75 грн.

 • +380 показать номер +380992365880
 • +380679081225
 • +380931915290
 • Контакты
  • Телефон:
   +380992365880
   +380679081225
   +380931915290
  • Контактное лицо:
   Вячеслав
  • Адрес:
   Киев, просп. Палладина, 34 (м. Академгородок), Киев, Украина
  • Email:
   cux@ukr.net
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

  
  
  

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЕЛЕКТРОБІГРІВУ БДЖОЛОСІМЕЙ

Восени, коли закінчується останній вихід молодняку із закритого розпліднику починають лікувати від кліща Результати в цей час бувають малоефективними за рахунок низької температури повітря. Кліщ глибоко ховається в тілі бджоли, а лікарські препарати при температурі нижче 15°С не випаровуються. Підігрівання вулика нейтралізує ці недоліки і сприяє позитивному результату

Зимою електропідігрів дозволяє успішно утримувати бджіл на волі і підтримувати в гнізді мікроклімат, який відповідає встановленому і провітрюваному зимовнику з температурою +2...+4° С. Бджоли не гинуть від голоду і заощаджується мед. Застосування електрообігрівача робить бджільництво рентабельним.

Спеціаліст з мікроклімату бджолиних сімей Є.К Єськов радить застосовувати електрообігрів з автоматичним регулюванням температури цілий рік. Міряють її в нижній зоні планки рамки Весною і влітку температура вулика повинна бути 25...27°С. У вересні температура повинна бути 20°С. Коли нема виводку. її знижують до 9...12°С. В жовтні її норма 8..9°С. На початку зими температура повинна бути такою ж. Її пониження гальмує активність бджіл. Для бджіл середньоруської породи вона повинна бути 8...9°С. для карпатської ― 3...6°С. для кавказької-4.6°С. Взимку її знижують на 2..3°С.

На практиці пасічники застосовують два види розміщення елементів обігріву: бокове і нижнє. Пасічники вважають, що верхній обігрів є не вигідним, так як в нижній частині вулика повітря стає прохолодним і бджоли не завжди працюють там Восени вони концентруються на стелі, де набагато тепліше, і зимують там. Меду вверху не вистачить до весни, а в нижній частині ― залишиться. Якщо елементи обігріву розташовані збоку рамок, то тут повинні знаходитись і маломедні рамки, маючи знизу порожні стільники, куди матка могла б відкладати яйці. При цьому способі обігріву в усіх частинах вулику буде різна температура. Бджоли зможуть видрати собі місце для роботи, втікаючи при необхідності від високої температури, і розплід залишається на місці і може загинути.

Якщо взимку встановити два бокових обігрівачі на різних стінках вулика і увімкнути один з них. то гніздо розташується біля нього. Під кінець зими буде можливість увімкнути інший обігрівач, вимкнувши попередній. Гніздо переміститься до нього Таким чином. їжа буде використана рівномірно по всьому вулику Для бокового обігрівача добре використовувати елементи від фотоггянщователя. Через понижуючий трансформатор до нього підводять напругу 40-45В потужністю 6-ХВт. а при боковому обігрівачі температура між першою і другою рамками буде приблизно 23°С Для бокового обігрівача можна робити саморобні елементи із звичайної рамки, оббитою з однієї сторони фанерою, а з іншої алюмінієвим листом В середину вставляють фарфорові ізолятори, на яких намотана електроспіраль від плитки потужністю ЗбВт.

При обігріві знизу, тепле повітря розповсюджується по всьому вулику. Бджоли можуть вільно переміщуватися по всьому вулику і знаходите їжу. Для того, щоб краще провітрювався вулик відкривають льотки, через які виходить вуглекислий газ та волога.

 
 

Ранньою весною бджоли, випадково випавши з гнізда на холодне дно ― гинуть. Якщо знизу є обігрівач ― вони можуть повернутись. Літом в спеку обігрівач зменшує вологість в вулику Для уникнення цього недоліку в нижній льоток вставляють ванночку з водою Крім цього, бджоли використовують воду для вирощування виводку, зменшуючи цим кількість вильотів, що заощаджує їх енергію. Сухе повітря приносить користь в боротьбі з кліщем, гальмуючи його розвиток

 

 

 

 

 
 

Найкращі результати дає боковий обігрів. При весняному обігріві необхідно забезпечити сім'ї водою та рідким сиропом. електрообігрівач закріплюють на порожню рамку. Рамка з електрообпрівачем установлюють збоку біля гнізда бджіл як показано на рис І

 

 

Електрообігрівач закріплюють на порожній рамці. як показано на рис 2 Рамка ставиться таким чином
щоб нагрівач був розташований з протилежного борг від льотка

 


ПРИЗНАЧЕННЯ Прилад призначений для додаткового обігріву бджолосімей у весняний та осінній
періоди для нарощування розплоду

ТЕХНІЧНІ ДАНІ номінальна напруга – 12(36)В. потужність 12 Вт Джерело живлення понижуючий
трансформатор Час виходу на робочий режим 60 хв.

ПРИСТРІЙ Прилад складається з корпусу зі спіраллю із хромонікелієвого сплаву всередині
ПОРЯДОК РОБОТИ 1 через понижуючий трансформатор підводять напругу 12В

2 розрахунок необхідної потужності: П - кількість елементів. N ― потужність
трансформатора Р —потужність одного елементу. N=РхП
При Р=12Вт. П-10шт Отримуємо N = РхП=12х10=120Вт+30%

ВИМОГИ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ: Працювати з вуликами, в яих розташований електрообігрівач
дозволяються тільки при вимкненому живленні Категорично забороняється використання приладів в
павільйонах!

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ: не рекомендується зберігати прилад в приміщеннях з підвищеною вологістю.
ГАРАНТІЙНА ЗОБОВ'ЯЗАНІСТЬ: 12 місяців з дня придбання при дотриманні умов зберігання та
експлуатації

 

Характеристики
Основные
Длина 120.0 (мм)
Ширина 100.0 (мм)
Толщина 6.0 (мм)
Дополнительные характеристики
Напряжение питания, В 12
Мощность, Вт 12
Информация для заказа
 • Цена: 75 грн.
Отзывы о товаре