Продавець Магазин пчеловодства ПАСЕКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
243 відгуків
Перед оплатой по WayForPay уточните наличие товара.
Магазин пчеловодства ПАСЕКА
+380(99)236-58-80
+380992365880
+380679081225

Біологічні препарати Microbioserum

Головним паразитом бджіл визнані кліщі роду Varroa. Шість видів роду Varroa паразитують на лялечках і дорослих особинах, починаючи свій життєвий  цикл в клітинах виводкових лялечок бджіл зменшуючи їх чисельність на цій стадії розвитку. Дорослі особини кліщів харчуватися гемолимфой, проколюючи екзоскелет бджіл. Кліщі є основними переносниками бактерій виду Melissococcuspluton, які викликають вторинні інфекції, під назвою Європейський гнилець. Також кліщі роду Varroa розглядаються як носії наступних збудників хвороб: вірусу деформованого крила (DWV), вірусу кашмірської бджоли (KBV), вірусу гострого паралічу бджіл (ABPV) і вірусу (BQCV), який послаблює імунну систему бджоли, залишаючи її вразливою до вторинних інфекцій. Бджоли самостійно не можуть позбавитися від кліщів. Їх безконтрольне розмноження призводить до смерті колонії. Методи лікування інвазії кліщів роду Varroa, передбачають використання мицицидов. Їх ефективність з кожним роком знижується, так як кліщі швидко розвивають стійкість до більшості препаратів. Для лікування і запобігання інвазії кліщів роду Varroa терміново потрібні нові композиції мицицидов.

У нас можна купити біологічні препарати для бджільництва які не мають хімічних компонентів і нешкідливі для навколишнього середовища і людей. При використанні наших препаратів Ви проведете профілактику і позбудетеся від 90% хвороб, які можуть виникнути на пасіці в тому числі вароатозу і акарапідоз.